Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego odbioru. Bardzo zaangażowany, skrupulatny młody, doswiadczony człowiek. Zdecydowanie wykonał duzo więcej czynności za które w innych firmach trzeba doplacic jako wyzszy pakiet. Po za tym jest dobrze zorientowany i opiekuje sie klientem po wykonaniu zlecenia ! Ciesze sie ze tak trafiłem i życzę wielu odbiorów. Polecam ! ~ Łukasz W
Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza i doświadczenie. Terminy dostępne od ręki, co uważam za ogromny plus (zwłaszcza w okresie okołoświątecznym!). ~ Kinga
Skorzystałam z usługi wsparcia przy odbiorze mieszkania i jestem bardzo zadowolona: profesjonalizm, świetny kontakt, przyjazna obsługa i szczegółowo wykonana praca. Polecam! ~ Dominika K
Polecam odbiór mieszkania z tą firmą. Zostały wychwycone wszystkie niedociągnięcia dewelopera. Jedynie czego brakowało to dokładnego pomierzenia metrażu mieszkania ~ patrykn92
Pełen profesjonalizm i duże zaangażowanie. Bardzo polecam- na pewno skorzystam ponownie przy kolejnym mieszkaniu ~ Agnieszka
Zdecydowanie polecam! Ogromna wiedza w temacie odbiorów technicznych nieruchomości deweloperskich. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. ~ Kamila K
Fantastyczny fachowiec. Ogromna wiedza, serdeczność i słowność. Usługi bardzo warte swojej ceny. ~ Andrzej Ł
Świetny kontakt i jeszcze lepiej wykonany obiór techniczny mieszkania! Polecam serdecznie! ~ Cyprian G
Bardzo sprawnie! ~ Tales
Z całego serca polecam współpracę z Panem Wojciechem Jaskulskim! Odbiór mieszkania przebiegł w pełni profesjonalnie i w doskonałej atmosferze. Pan Wojciech to ekspert o ogromnej i szerokiej wiedzy fachowej oraz bogatym doświadczeniu, co widać na każdym kroku. Jest niezwykle punktualny, kontaktowy i zaangażowany. Każdą usterkę i detal sprawdzał z najwyższą starannością, a przy tym na bieżąco fachowo doradzał, jak podejść do znalezionych wad. Dodatkowo brał bardzo aktywny udział w sporządzeniu oraz dokładnej kontroli protokołu odbioru, dbając o to, aby każdy aneks i uwaga zostały poprawnie zapisane. Imponuje również wysoką kulturą osobistą, co sprawia, że współpraca to czysta przyjemność. Specjalista zdecydowanie godny polecenia! ~ Małgorzata K

Znajdź nas w mediach społecznościowych